Oferta rekuperatorów

Oferta rekuperatorów

Rekuperatory Flexit

Jako regionalny, Autoryzowany Dystrybutor firmy FLEXIT w ofercie swojej posiadamy rekuperatory i pompy ciepła tego norweskiego producenta, doskonale sprawdzające się również w naszym budownictwie mieszkaniowym. Sercem rekuperatora FLEXIT Nordic jest wysokiej sprawności, odporny na zamarzanie wymiennik obrotowy. Urządzenia FLEXIT charakteryzują się wysokim stopniem filtracji powietrza (filtry F7) oraz bardzo cichą pracą (poziom hałasu nie przekracza 40 dB (A), nawet przy maksymalnej mocy roboczej). Prosta i intuicyjna aplikacja mobilna dedykowana do rekuperatorów FLEXIT pomaga śledzić i kontrolować wszystkie funkcje systemu.

Rekuperatory FLEXIT są w stanie indywidualnie regulować każdy silnik, w który są wyposażone, co zapewnia równomierną wentylację przestrzeni, nawet podczas używania okapu kuchennego i odkurzacza centralnego.

Firma Venteco oferuje sprzedaż rekuperatorów FLEXIT wraz z fachową poradą, doborem oraz profesjonalnym montażem co jest gwarancją prawidłowego funkcjonowania systemu.
Zobacz
Rekuperatory Flexit
Rekuperatory VASCO

Rekuperatory VASCO

Rekuperatory Vasco zaprojektowane zostały tak, aby spełniały dwa założenia: cichą i niezauważalną pracę wentylacji oraz jej bezproblemową obsługę. Te dwie cechy sprawiają, że rekuperatory Vasco to urządzenia idealne dla domów jednorodzinnych, których właściciele niekoniecznie chcą zagłębiać się w skomplikowane instrukcje obsługi systemu wentylacji. Oprócz rekordowo niskiej emisji dźwięku Vasco oferuje również nowoczesny design rekuperatora, możliwość montażu podsufitowego dla oszczędności miejsca oraz sterowanie za pomocą aplikacji w smartfonie. Wszystko, aby system wentylacji działał niezauważalnie i komfortowo, lecz jednocześnie zapewniał maksymalnie świeże i zdrowe powietrze w domu. Rekuperatory Vasco działają w pełni automatycznie, wykorzystując kilka biegów intensywności oraz dając możliwość podpięcia systemu rekuperacji do alarmu (włączanie trybu nieobecność).

Urządzenia dostępne są w szerokim zakresie wydajności 150-570 m3/h, zatem oferta sprzedaży rekuperatorów Vasco skierowana jest do właścicieli domów o małej, średniej oraz dużej powierzchni.

Deklarowany odzysk ciepła jest zależny od modelu rekuperatora i wynosi minimum 90%.

Zobacz

Rekuperatory Frapol

Rekuperatory Frapol, czyli inaczej centrale wentylacyjne. Ich zadaniem jest uzdatnienie powietrza nawiewanego do pomieszczeń oraz odzyskanie ciepła z powietrza zużytego. Sprawność tego odzysku sięga poziomu 95%, co umożliwia redukcję kosztów ogrzewania nawet do 50%. Co ważne, rekuperatory Frapol to nie tylko powietrze świeże, ale również czyste pozbawione zanieczyszczeń i alergenów występujących w powietrzu zewnętrznym. Dlatego nasza oferta sprzedaży rekuperatorów Frapol będzie idealna dla alergików oraz osób zamieszkujących tereny uprzemysłowione.

Dla większej oszczędności energii, rekuperatory Frapol wyposażone zostały w wentylatory z nowoczesnymi wirnikami gwarantującymi jednocześnie cichszą pracę centrali oraz większą jej wytrzymałość i żywotność.

Rekuperatory wymagają profesjonalnego montażu do prawidłowej pracy systemu, dlatego wybierzmy firmę z doświadczeniem. Jeżeli mieszkają Państwo w Krakowie bądź okolicy, zapraszamy kontaktu – Venteco oferuje sprzedaż rekuperatorów Frapol wraz z poradą, montażem i serwisem (gwarancyjnym i pogwarancyjnym
Zobacz
Rekuperatory Frapol
Rekuperatory Komfovent

Rekuperatory Komfovent

Do zastosowania w domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach polecamy rekuperatory Komfovent, które pomagają wytworzyć świeżą i zdrową atmosferę wewnątrz budynku. Do zdecydowanych zalet należy ich cicha praca, która jest kluczowa w przypadku budownictwa mieszkaniowego.

Warto pamiętać, że sprawna wymiana powietrza w pomieszczeniu to lepsze samopoczucie, zwiększona koncentracja oraz brak alergenów i roztoczy obecnych w powietrzu zewnętrznym. Dlatego nasza oferta sprzedaży rekuperatorów Komfovent kierowana jest głównie do osób działających z myślą o zdrowiu swoim oraz swojej rodziny.

Dla maksymalnej oszczędności, rekuperatory Komfovent zostały wyposażone w wymiennik obrotowy, zapewniający odzysk ciepła na poziomie 85% oraz niewielki pobór energii elektrycznej niezbędny do funkcjonowania centrali.

Rekuperatory Komfovent to również działanie z myślą o środowisku, dzięki mniejszemu zużyciu energii koniecznej do ogrzania domu (odzysk ciepła).

Wszystkie te aspekty sprawiły, że zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie sprzedaży rekuperatorów Komfovent, oczywiście wraz z kompletnym projektem systemu, montażem oraz serwisem.
Zobacz

Rekuperatory Wanas

Rekuperatory Wanas to kolejny rodzaj centrali wentylacyjnej z wymiennikiem przeciwprądowo-krzyżowym, zapewniającym odzysk energii na poziomie 93%. Montaż rekuperatora (Wanas bądź innych marek) to inwestycja długofalowa, zwracająca się w kosztach ogrzewania na przestrzeni kilku lat. Dzięki w pełni kontrolowanej wymianie powietrza w budynku zyskujemy świeże i czyste powietrze bez względu na warunki zewnętrzne oraz zanieczyszczenie środowiska.

Każdy rekuperator Wanas został wyposażony w nagrzewnicę wstępną oraz by-pass, który zapobiega odzyskowi ciepła w okresie letnim (gdy ogrzewanie powietrza nawiewanego jest zbędne). Dodatkowo powietrze wprawiane jest w ruch poprzez energooszczędne wentylatory, dzięki czemu rekuperatory Wanas to urządzenia niedrogie w eksploatacji.

Znając specyfikę branży budowlanej, zadbaliśmy o różnorodność w ofercie sprzedaży rekuperatorów (Wanas, Frapol i inne), aby maksymalnie dopasować się do potrzeb naszych klientów.

Oferujemy kompleksową ofertę sprzedaży rekuperatorów Wanas, wraz z fachową poradą, projektem doborem i montażem.
Zobacz
Rekuperatory Wanas
Rekuperatory Zehnder

Rekuperatory Zehnder

Wentylacja mechaniczna to pełna kontrola nad procesem wymiany powietrza w pomieszczeniu. W przypadku wentylacji grawitacyjnej intensywność jej jest zależna od czynników zewnętrznych, co znacząco zmniejsza efektywność systemu. Nieporównywalny komfort użytkowania to główny powód wzrostu sprzedaży rekuperatorów (Zehnder oraz innych marek) również wśród klientów indywidualnych. Rekuperatory Zehnder to wymiennik przeciwprądowo-krzyżowy zapewniający odzysk ciepła na poziomie 80-95% (w zależności od modelu) oraz filtry klasy G dla zawsze świeżego powietrza.

Oferta sprzedaży rekuperatorów Zehnder obejmuje dwa typy jednostek w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Rekuperatory Zehnder Comfoair Q to modele ukierunkowane na filtrację powietrza dzięki większej powierzchni filtracyjnej oraz umiejscowieniu filtra na nawiewie powietrza.

Co ważne, rekuperator Zehnder to maksymalny komfort użytkowania dzięki bardzo cichej pracy centrali (wg deklaracji producenta są to najcichsze urządzenia na rynku)

Firma Venteco oferuje sprzedaż rekuperatorów Zehnder wraz z profesjonalną poradą, projektem i montażem oraz całym pakietem serwisowym.
Zobacz

Rekuperatory Thessla Green

Właścicielom domów jednorodzinnych o małej i średniej wielkości polecamy rekuperatory Thessla Green od polskiego producenta. Zostały one zaprojektowane i wykonane z myślą o wysokim komforcie mieszkania, czyli powietrzu zawsze świeżym i czystym z jednoczesną niezauważalną pracą systemu. Dla uzyskania wysokiej wydajności w rekuperatorze Thessla Green zastosowano wymiennik przeciwprądowy Recair o sprawności sięgającej 92%. Zdecydowaną zaletą rekuperatorów Thessla Green jest modułowy system sterowania umożliwiający łatwą konfigurację sterowników i poszerzenie automatyki o dodatkowe funkcje. Dla większej elastyczności rekuperatory Thessla Green dostępne są w kilku wariantach wydajnościowych, aby móc sprostać wymaganiom różnych budynków. Nasza oferta sprzedaży rekuperatorów Thessla Green uwzględnia urządzenia z automatycznym by-passem (pozwalającym na okresowe zaniechanie odzysku ciepła) oraz nagrzewnicą (z płynną regulacją) chroniącą wymiennik przed spadkiem temperatury poniżej 0 stopni.

Wszystkie te rozwiązania sprawiają, że oferta sprzedaży rekuperatorów Thessla Green skierowana jest do osób ceniących sobie systemy znacząco poprawiające komfort życia.
Zobacz
Rekuperatory Thessla Green
MAJĄ PAŃSTWO PYTANIA?
Zapraszamy do kontaktu, chętnie na nie odpowiemy.
Infolinia:
600-290-220,  12 285-91-90
Biuro czynne:
7:00 - 16:00, PN-PT
Projekt: Mateusz Lechowicz/ Realizacja: Maciej Rajda
Szybka wycena